Студенти КЗ «Бахмутський медичний коледж» — за здоровий спосіб життя!

Студенти 3 курсу I лікувального відділення взяли участь у виховному заході «За здоровий спосіб життя!»в ЗОШ №12 м. Бахмут та повідомили про діяльність нашого закладу в цьому напрямку.

«Студентське самоврядування заснувало громадсько-молодіжну організацію ім. Ф. Найтингейл. Ми пропануємо здоровий спосіб життя через участь в акціях міста, таких як:

  • «Від серця до серця» — щодо збору благодійних коштів для допомоги дітям інвалідам;
  • «Разом проти туберкульозу» — в якості інформаційної компанії серед населення міста;
  • «Турбота про тих хто поруч» — участь в проектній роботі під патронатом Бахмутської міської Ради, щодо організації можливостей занять спортом дітей-інвалідів на базі спортивного комплексу нашого закладу;
  • Участь в екологічних конкурсах та квестах, для покращення умов екології міста.

Спортивний комплекс коледжу – це обладнаний зал для занять різними видами
спорту. Студенти нашого закладу за останні 3 роки взяли першість з багатьох видів спорту на міських, обласних, та всеукраїнських змаганнях. В здоровому тілі-здоровий дух!
В гуртожитку медичного коледжу працює «Школа здоров’я» в якій викладачі і студенти ведуть роз’яснювальну роботу серед учнів Бахмутських шкіл, щодо важливості збереження здоров’я, про шкідливі звички, профілактику розповсюджених захворювань. В наступному півріччі «Школа здоров’я» планує виїзні акції в школи міста з пропагандою здорового способу життя.
Студенти Бахмутського медичного коледжу проти СНІДу ! Підтримайте нас в instagram та допоможіть у розповсюдженні відеоролику Про ООН про запобігання СНІДу і насильства. Ми дружна студентська родина! Ми за здоровий спосіб життя! Запрошуємо вас стати студентами Бахмутського медичного коледжу та долучитися до благородної професії милосердя.»