V Науково-практична конференція

22-23 лютого 2018 року в КЗ «Бахмутський медичний коледж» відбулася V Науково-практична конференція з міжнародною участю «Україна: Медицина. Освіта», присвячена 100-річчю заснування Національної академії наук України». У відкритті пленарного засідання взяли участь Красножон Наталя Миколаївна, директор коледжу, депутат Бахмутської міської ради, Махничева Людмила Олексіївна, начальник Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради, Миронова Олена Олександрівна, начальник Управління охорони здоровя Бахмутської міської ради. Гран-прі за виступ на пленарному засіданні отримав студент КЗ «Бахмутський медичний коледж» Салада Микита за виступ «Не всі рани лікує час» (наук.кер. Красножон Н.М.).
Під час роботи конференції працювало дві секції «Проблеми і досягнення сучасної медичної науки» та «Пріоритетні напрямки соціально-гуманітарних наук». Перші місця отримали Сорока Ніна, студентка КЗ «Старобільський медичний коледж» та Бойчун Влада, студентка КЗ «Бахмутський медичний коледж» (наук. кер. Літвін Т.В.)
 
За результатами роботи видано збірку матеріалів конференції в двох томах. В збірки вміщені роботи наукових співробітників Таджикістану, Беларусі й Молдови, колег-лікарів з африканських країн Єгипту та Зімбабве, студентів зі Швеції та Сполучених штатів Америки. Наукові співробітники з десяти областей України долучилися до роботи конференції шляхом розміщення друкованих робіт з вищіх медичних закладів Харкова, Запоріжжя, Києва, Дніпра, Полтави, Рівного, Львова, Івано-Франківська, Черкас.
 
Високий пошуково-дослідницький потенціал виявили студенти коледжу, учні ЗОШ №5 та ДВУОР ім. Бубки. Серед гостей конференції були колеги з ВНЗ Луганської, Донецької та Харківської областей, наукові співробітники та творчі люди.
Завантажити матеріали конференції Ви зможете тут:
Збірник ТОМ 1
Збірник ТОМ 2