Еко-марафон «Друге життя непотрібних речей»

22 травня 2019 року на відкритій сцені у Верхньому парку відбувся екологічний фестиваль «Green way», організований Управлінням молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради, де здійснювалося нагородження представників навчальних закладів, які брали активну участь у прибиранні зон відпочинку в рамках екологічної акції «За чисте довкілля», в еко-марафоні творчих робіт «Друге життя непотрібних речей – подвійна добра справа» та у Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця».

Серед нагороджених були студенти Бахмутського медичного коледжу Валерія Бастричан, Юлія Єрмоленко, Анастасія Шинкарьова та Анастасія Гукова, які взяли активну участь в еко-марафоні творчих робіт «Друге життя непотрібних речей – подвійна добра справа».

Вітаємо наших студентів!!!

Напередодні екологічного фестивалю конкурс творчих робіт «Друге життя непотрібних речей» пройшов у межах коледжу. Учасники були нагороджені профспілкою студентів матеріально, а кращі роботи було надіслано для участі у міському еко-марафоні творчих робіт «Друге життя непотрібних речей – подвійна добра справа».