ІІІ Міжнародна науково-практична конференція

На базі інституту модернізації освіти Бахмутської міської ради, навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії 17 травня 2019 року відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні тенденції розвитку освіти, науки та технологій».

В роботі конференції взяла участь студентка групи 2/8 комунального закладу «Бахмутський медичний коледж» Ярослава Новоженіна, яка виступила на пленарному засіданні з доповіддю «Вплив електромагнітного випромінювання на біологічний організм». Науковий керівник роботи – викладач вищої кваліфікаційної категорії, — Вірченко Вікторія Іванівна.

За результатами виступу Ярослава отримала Сертифікат учасника конференції, Грамоту Бахмутської міської ради за активні наукові пошуки та з нагоди Дня науки і пам’ятну статуетку.

Місто Бахмут має давні освітні наукові традиції. До дня науки, який відзначається щорічно з 1997 року, Грамотою Бахмутської міської ради за вагомий внесок в розвиток освітнього простору нагороджено викладача вищої кваліфікаційної категорії Бахмутського медичного коледжу Вялу Ганну Володимирівну.