В КЗ «Бахмутський медичний коледж» завершується імпліментація професії «Екстрений медичний технік» за підтримки Програми ООН з відновлення та розбудови миру.
![](https://www.amedu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG-079ea9a673ed3fdad4b26e6365ff7e7c-V-1024x769.jpg)
9 грудня 2019 року відбувся професійно-практичний іспит, на якому слухачі коледжу показали високий рівень володіння необхідними навичками екстреної медицини. Головою екзаменаційної комісії була Марія Буренкова, завідувач навчально-тренувального відділу підготовки з надання медичної допомоги в екстримальних ситуаціях КЛПУ «Обласний центр ЕМД та медицини катастроф», м. Краматорьск.
![](https://www.amedu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG-d4342a39fee0eddbbddd5d39a3afaa0c-V-1024x703.jpg)
![](https://www.amedu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/12/EMT-1.jpg)
![](https://www.amedu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG-9ae49e9cb275514d248336bfd2bb955b-V-1024x769.jpg)
Всі слухачі отримали відмінні бали за результатами іспиту. Декільком з них Марія запропонувала стати учасниками обласних змагань серед медичних закладів освіти з демонстрації навичок екстреної медицини, які будуть проводитися у лютому 2020 року на базі Обласного центру.
![](https://www.amedu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG-c39dc4b04821627d80696b10e1e53884-V-1024x461.jpg)
По закінченню іспиту всім слухачам були вручені надруковані за сприянням ПРООН Щоденники практичного навчання та виробничої практики екстреного медичного техніка.