Співпраця ПРООН та колективу коледжу

21 жовтня 2021 року в КЗ «Бахмутський медичний фаховий коледж» відбулася зустріч у рамках реалізації співпраці ПРООН та колективу коледжу щодо підготовки кадрів для реформи екстреної медичної допомоги.

В зустрічі взяли участь Мартін Шредер, керівник відділу економічної співпраці, соціального та регіонального розвитку Представництва ЄС в Україні та Станіслав Топольницький, керівник Програми підтримки ЄС для сходу України, Представництво Європейського Союзу в Україні, Катерина Островська, спеціаліст відділу охорони здоров’я ПРООН, директор Донецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Кіяшко та інструктор центру Марія Буренкова. 

Учасники зустрічі високо оцінили внесок колективу коледжу в реалізацію проєкту з навчання екстрених медичних техніків. Випускники коледжу продемонстрували навички роботи на медичному симуляційному обладнанні Навчального центру ЕМТ. Важливою частиною зустрічі стало обговорення питання підготовки кадрів для реформи екстреної медичної допомоги, зокрема, запровадження в коледжі спеціалізації для працюючих фельдшерів та сестер медичних для присвоєння їм кваліфікації Парамедик. Сподіваємося, що питання, які піднімалися під час обговорення результатів нашої співпраці, стануть приводом для продовження співробітництва команди ПРООН, колективу коледжу та Донецького обласного центру ЕМД та МК.

Дякуємо всім учасникам за прекрасну зустріч!