Робоча зустріч з представниками ПРООН в Україні

29 вересня 2020 року адміністрація, співробітники та студенти КЗ «Бахмутський медичний фаховий коледж» щиро привітали високих гостей з ПРООН, постійного партнера нашого закладу освіти щодо співробітництва у впровадженні медичних реформ в Донецькій області, та Департаменту охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації. На зустрічі були присутні:

Дафіна Герчева, постійна представниця ПРООН в Україні;

Віктор Мунтяну, керівник Програми ООН із відновлення та розбудови миру;

Олена Рудич, координаторка компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру;

Алла Стельмашонок, начальник відділу навчальних закладів, післядипломної освіти та правового забезпечення Департаменту охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації.

Під час зустрічі були розглянуті результати роботи коледжу щодо впровадження професії Екстрений медичний технік, перспективи подальшого співробітництва ПРООН та закладу освіти в напрямку оснащення навчальних кабінетів з надання екстреної допомоги та приймальні-ресепшн, проведення відкритих заходів для жителів громади м. Бахмут, навчання водіїв екстреної медичної допомоги відповідно до ліцензії коледжу на підготовку екстрених медичних техніків.

Подія висвітлена на офіційних ресурсах ПРООН в Україні:

Світлини: https://www.flickr.com/photos/undpukraine/albums/72157716218180298

Твіт: https://twitter.com/UNDPUkraine/status/1311299649467277314