Конкурс фахової майстерності

26 вересня 2019 року в Комунальному закладі «Бахмутський медичний коледж» відбувся внутрішньоколеджний етап  конкурсу фахової майстерності студентів вищих навчальних медичних закладів І-ІІ рівнів акредитації «ЕСКУЛАП» за спеціалізацією «Сестринська справа».

Мета конкурсу – підвищення рівня підготовки молодших медичних спеціалістів і престижу медичної професії, сприяння широкому залученню обдарованої молоді до участі в обласних та загальноукраїнських конкурсах.

Для організації та проведення конкурсу було створено організаційний комітет і журі, до складу яких увійшли провідні фахівці коледжу.

В змаганнях взяли участь студентки IV курсу: Катерина Соіна, Таїсія Краснокутська, Лариса Петросян (група 3/6-СС), Ольга Гринь та Катерина Голодникова (група 4/6-СС).

Банк практичних завдань складався з 85 навичок, які передбачені відповідними програмами з навчальних дисциплін та освітньо-кваліфікаційною характеристикою Галузевих стандартів вищої освіти за спеціальністю «Сестринська справа». Кожний учасник продемонстрував по дві практичні навички з наступних дисциплін:

  • основи сестринської справи та медсестринство у внутрішній медицині,
  • медсестринство в хірургії,
  • медсестринство в педіатрії.

Демонстрація навичок здійснювалась у відповідних кабінетах доклінічної практики. Організацію та контроль роботи суддівських бригад забезпечували голови циклових комісій клінічних дисциплін коледжу.

За результатами змагань визначено переможців:

Таїсія Краснокутська та Лариса Петросян посіли почесні 1 та 2 місця.

Вітаємо переможців внутрішньоколеджного етапу конкурсу фахової майстерності студентів!
Всім учасникам, суддям та організаторам бажаємо міцного здоров’я та творчої наснаги!