НМТ-2022

Національний мультипредметний тест замість ЗНО!

21 червня 2022 року розпочинається другий етап підтвердження участі в основній сесії НМТ

Для цього з 21 червня до 7 липня 2022 року на інформаційній сторінці у спеціальній формі потрібно вибрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, де зручніше буде складати тестування незалежно від того, де перебуватиме учасник у період проведення основної сесії, ー в Україні чи за кордоном.

Важливо! Якщо кількість вступників, які хочуть складати тестування в певному місті, перевищуватиме кількість робочих місць, що можуть створити організатори для проходження тестування, то після заповнення цих місць місто стане недоступним для вибору у випадному списку. 

Крім того, кількість робочих місць для учасників у закордонних тимчасових екзаменаційних центрах було створено з урахуванням даних першого етапу реєстрації, а також можливостей закордонних партнерів.

Якщо маєте можливість визначитися з містом тестуванням не відкладайте до останнього моменту, щоб не довелося вибирати з-поміж доступних міст через збільшення учасників у необхідному місті.

Завантажити запрошення-перепустку  можна буде тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ (після 12 липня). У перепустці буде зазначено дату, час і місце основної сесії. 

Вступникам, які з 20 травня до 7 червня підтвердили участь у НМТ і хотіли б скласти тестування в додаткову сесію, потрібно пропустити другий етап вибору місця проходження НМТ під час основної сесії, а підтвердити участь у додатковій сесії  і протягом із 8ー18 липня вибрати із запропонованого переліку країну/місто, де бажають пройти тестування.

Основна сесія НМТ проходитиме у 21 області України та м. Києві та містах 23 країн. У додаткову сесію учасники зможуть скласти тестування також у Фінляндії (місто Гельсінкі) й Люксембурзі (місто Люксембург), США (місто Нью-Йорк, штат Нью-Йорк, та місто Сакраменто, штат Каліфорнія), Словенії (місто Марібор), Німеччині (місто Берлін), Швейцарії (місто Берн).

Нагадаємо, у Німеччині НМТ буде проходити в університетах.


Цьогоріч для вступу на перший курс до закладів вищої або фахової передвищої освіти будуть використовувати результати національного мультипредметного тесту (НМТ).

Основне про національний мультипредметний тестперейти на сайт УЦОЯО

НМТ – комп’ютерний онлайн-тест, що складатиметься з трьох блоків:  українська мова, математика та історія України. Тест міститиме по 20 завдань з кожного блоку, виконати які потрібно за 120 хвилин. Докладніше про про зміст, структуру й оцінювання кожного блоку НМТ можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти – перейти на сайт УЦОЯО.

Український центр оцінювання якості освіти підготував демонстраційний варіант НМТ, щоб учасники змогли ознайомитися з форматом тестування заздалегідь. Є змога потренуватися виконувати завдання демонстраційного варіанта тесту в спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Студенти, яких було зареєстровано для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, є потенційними учасниками національного мультипредметного теста.
Важливо! З 20 травня до 7 червня необхідно підтвердити своє бажання складати тест і повідомити про те, де саме ви плануєте його проходити.

Нагадуємо, що особи, які створили реєстраційні картки, ще не є учасниками НМТ.

Для участі в тестуванні до 7 червня потрібно обов’язково підтвердити своє бажання проходити НМТ на своїх інформаційних сторінках, вибирати із запропонованого переліку населений пункт, зручний для проходження основної сесії НМТ, залежно від того, де учасник перебуває, ー в Україні чи за кордоном (це перший етап підтвердження участі у НМТ).

Для цього перейдіть за посиланням до спеціальної форми на інформаційній сторінці та введіть потрібну інформацію у вкладці «Підтвердження участі в НМТ»: перейти до «Інформаційної сторінки»

Другий етап підтвердження участі у НМТ з 21 червня до 7 липня 2022 року.  Учасники матимуть змогу остаточно визначатися з вибором міста/країни і за потреби змінити населений пункт на той із запропонованих, де зручніше буде пройти тестування в межах основної сесії.

Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 12 липня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проходження ним НМТ в межах основної сесії оцінювання. 

Якщо ви не встигли заповнити реєстраційну картку учасника ЗНО/НМТ на сайті УЦОЯО до 19 квітня, то матимете змогу зробити це з 10 червня до 20 червня для проходження тестування в додаткову сесію.

Докладніше про перший етап підтвердження участі у НМТ на сайті Українського центру оцінювання якості освіти — перейти на сайт УЦОЯО

Слідкуйте за новинами стосовно проведення національного мультипредметного теста на сайті Українського центру оцінювання якості освіти!