Куратори груп

Шендрик Тетяна Миколаївна

Куратор групи 1/10 «СС».

Спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії.

Працює в коледжі з 2014 року.

Викладає дисципліни — «Українська література».

Говорун Раїса Анатоліївна

Куратор групи 2/10 «СС».

Спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання «Викладач-методист», Відмінник освіти України.

Працює в коледжі з 2018 року.

Викладає дисципліни — «Українська мова», «Зарубіжна література»

Васильєва Марина Анатоліївна

Куратор групи 3/10 «СС».

Спеціаліст  другої кваліфікаційної категорії.

Працює в коледжі з 2017 року.

Викладає дисципліни – «Фармакологія та медична рецептура», «Медична хімія».

Туз-Благовісна Олена Юріївна

Куратор групи 1/39 «СС».

Спеціаліст  першої кваліфікаційної категорії.

Працює в коледжі з 2012 року.

Викладає дисципліни – «Анатомія людини», «Фізіологія», «Патоморфологія і патофізіологія».

Манукалова Олена Павлівна

Куратор групи 1/32 «ЛС».

Спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії.

Працює в коледжі з 1990 року.

Викладає дисципліни – «Дерматологія та венерологія», «Ріст та розвиток людини».

Бубенцова Лариса Василівна

Куратор групи 1/9 «СС».

Спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії.

Працює в коледжі з 1981 року.

Викладає дисципліни – «Іноземна мова», «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)», «Основи латинської мови».

Вірченко Вікторія Іванівна

Куратор групи 2/9 «СС».

Спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії.

Працює в коледжі з 2009 року.

Викладає дисципліни – «Основи біофізики», «Фізика», «Географія», «Астрономія».

Лифар Роза Хасанівна

Куратор групи 1/31 «ЛС».

Спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання «Викладач-методист».

Працює в коледжі з 1979 року.

Викладає дисципліни – «Акушерство», «Гінекологія».

Плига Ельза Карлівна

Куратор групи 2/31 «ЛС».

Спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання «Старший викладач».

Працює в коледжі з 1988 року.

Викладає дисципліни – «Внутрішня медицина»,  «Невідкладні стани у внутрішній медицині», «Геронтологія», «Військово-медична підготовка та медицина надзвичайних ситуацій».

Манжула Тетяна Вікторівна

Куратор групи 1/8 «СС».

Спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання «Викладач-методист».

Працює в коледжі з 1987 року.

Викладає дисципліни – «Мікробіологія», «Епідеміологія», «Інфектологія»

Журавльова Тетяна Іванівна

Куратор групи 2/8 «СС».

Спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання «Викладач-методист».

Працює в коледжі з 1990 року.

Скок Тетяна Володимирівна

Куратор групи 3/8 «СС».

Успішно поєднує навчальну педагогічну діяльність з практичною в лікувальних закладах.

Працює в коледжі з 2018 року.

Викладає дисципліни – «М/с в педіатрії».

Багрій Аліна Ігорівна

Куратор групи 1/33 «ЛС».

Кваліфікаційна категорія — «спеціаліст».

Працює в коледжі з 2020 року.

Викладає дисципліни – «Медсестринство у внутрішній медицині», «Медсестринство в геронтології», «Військово-медична підготовка та медицина надзвичайних станів».

Богун Генадій Вікторович

Куратор групи 1/11 «СС».

Спеціаліст  першої кваліфікаційної категорії.

Працює в коледжі з 2019 року.

Викладає дисципліни – «Захист України», «Історія України», «Всесвітня історія».

Бочко Ольга Сергіївна

Куратор групи 2/11 «СС».

Спеціаліст  першої кваліфікаційної категорії.

Працює в коледжі з 1999 року.

Викладає дисципліни – «Фізичне виховання».

Лис Анна Володимирівна

Куратор групи 1/40 «СС».

Спеціаліст  першої кваліфікаційної категорії.

Працює в коледжі з 2010 року.

Викладає дисципліни – «Основи загальної та медичної психології».