Гуртожиток

У БАХУТСЬКОМУ МЕДИЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ФУНКЦІОНУЄ ГУРТОЖИТОК НА 160 МІСЦЬ. 

Створені відповідні умови для того, щоб студенти почували себе як вдома: кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, тумбочками, столом та стільцями, розраховані для проживання 2-ох, 3-ох та 4-ох осіб; кухні, туалети, умивальні кімнати по одній на кожному поверсі та душова кімната  на першому поверсі.

До послуг студентів – конференційна зала на 90 місць, де відбуваються зустрічі, конкурси, різноманітні заходи, кімнати для занять, також проведено локальну комп’ютерну мережу з можливістю доступу до Інтернету. У гуртожитку є спортивна зала, де студенти мають можливість у вільний від навчання час, не виходячи за межі гуртожитку, займатися фітнесом. Щорічно ремонтуються кімнати, закуповуються меблі.

Адміністрація коледжу докладає чимало зусиль, щоб належно утримувати гуртожиток, робить усе, щоб студентське житло відповідало сучасним стандартам. Для розв’язання побутових проблем, сприяння організації дозвілля молоді, оперативного вирішення всіх інших питань, які повсякчас виникають, створена студентська рада гуртожитку, до функцій якої входить організація роботи санітарних постів, проведення конкурсів на кращу кімнату.

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЖИВАННЯ СТУДЕНТІВ У ГУРТОЖИТКУ.

ПОЛОЖЕННЯ про студентський гуртожиток КЗ «Бахмутський медичний фаховий коледж»

Під час навчання в Бахмутському медичному фаховому коледжі студенти з інших міст мають можливість проживати у гуртожитку. Плата за проживання здійснюється щомісячно. Вартість проживання становить 350 грн. за місяць. 

ПРАВОМ ПОЗАЧЕРГОВОГО ТА ПЕРШОЧЕРГОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ У ГУРТОЖИТКУ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬСЯ СТУДЕНТИ З ЧИСЛА:

  • дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування чи осіб прирівняних до них віком від 18 до 23 років
  • інвалідів першої та другої групи та дітей інвалідів віком до 18 років відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»;
  • осіб, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надане таке право. А саме: учасники бойових дій; діти, учасників бойових дій; діти, один із батьків яких загинув чи пропав безвісти у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції; діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; особи, зареєстровані як внутрішньо переміщені
  • осіб із малозабезпечених родин (сім’я перебуває на обліку в органах соцзахисту і отримує допомогу від держави)
  • осіб із багатодітних родин (5 і більше дітей).

Основним критерієм поселення студентів, які не мають пільг щодо забезпечення житлом є віддаленість місця їх постійного проживання від м. БахмутНасамперед місцями у гуртожитку забезпечуються студенти, які мешкають у віддалених містах регіону.

Розподіл місць у гуртожитку здійснюється згідно з наказом директора Бахмутського медичного фахового коледжу.

Заступник директора з виховної роботи, голова студради, завідувач гуртожитку, вихователь, спільно з кураторами академічних груп стежать за порядком у гуртожитку  впродовж навчального року. На кожному поверсі обирається староста, який контролює роботу чергових та слідкує за порядком.

Поселення у гуртожиток Бахмутського медичного фахового коледжу студентів, зарахованих на навчання у 2021 році буде проводитися за адресою м. Бахмут, вул. Свободи, 15 з 28.08.2021 по 31.08.2021 рокуз 9.00 до 17.00 години.