(06274) 3-04-42
artemovsk_meduchil@ukr.net

Подготовительные курсы 2017-2018

Приходьте в Бахмутський медичний коледж на підготовчі курси!

Бахмутський медичний коледж має багаторічний досвід у сфері надання освітніх послуг з підготовки абітурієнтів до вступу у ВНЗ. Цей вид освітньої діяльності розпочато у 1995 році. Основне завдання підготовчих курсів — забезпечити якісну підготовку учнів для вступу до коледжу.

Навчальний план підготовчих курсів розрахований на 26 тижнів (з листопада по квітень) з предметів: біологія, українська мова .
Навчання проходить у неділю з 9.00 до 15.00. Заняття тривалістю 6-7 академічних годин, по 3-4 години з кожної дисципліни.

Заняття проводяться на високому професійному рівні  за затвердженими програмами. Навчання на підготовчих курсах допоможе вам повторити весь програмний матеріал  з біології, української мови. Ми допомагаємо систематизувати вже наявні знання і підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання для випускників 11-х класів і для вступних іспитів випускників 9-х класів. Для слухачів підготовчих курсів проводяться тематичні підсумкові тестування, а також тренувальні контрольні роботи, в яких використовуються завдання, за ступенем складності наближені до завдань вступних іспитів з незалежного тестування.

За підсумками минулих років більшість випускників наших курсів стали студентами Бахмутського медичного коледжу (95%). За результатами успішності ті студенти, які вступили до коледжу після навчання на підготовчих курсах, більш успішно проходять адаптаційний період та засвоюють навчальний матеріал з фундаментальних дисциплін.

Початок занять на курсах — по набору груп.

Більш детальнішу інформацію Ви зможете отримати завітавши до нас на Дні відкритих дверей або за телефонами (06274) 3-04-42, 095-438-63-56 – керівник підготовчих курсів Воронцова Олеся Борисівна.