Свято з нагоди початку навчання

3 вересня 2018 року в Бахмутському медичному коледжі відбулося свято знань, на якому були присутні гості, студенти, викладачі, батьки. Зі словами привітання до присутніх звернулися начальник Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Махничева Л.О., заступник директора з навчальної роботи Сніховська Оксана Володимирівна, заступник директора з виховної роботи Говорунова Любов Миколаївна, голова Спілки медиків імені Флоренс Найтінгейл Согоян Владислава, священнослужитель Храму Всіх Святих протоієрей Євген.

Щирі вітання та побажання прозвучали від великого лікаря Гіппократа та його доньок.

Звучали пісні, щирі побажання здоров’я та творчих успіхів у навчанні, сподівання на мир та бажаний розквіт рідної держави.