Циклові комісії

СКЛАД ЦИКЛОВИХ МЕТОДИЧНИХ КОМІСІЙ 2018-2019 н.р.

 

  1. Комісія хірургічно-акушерських та педіатричних дисциплін
1. Дабіжа Ірина Іванівна голова комісії, викладач офтальмології
2. Журавльова Тетяна Іванівна викладач акушерства та гінекології
3. Лифар Роза Хасанівна викладач акушерства та гінекології
4. Туз Єлізавета Олександрівна викладач хірургії
5. Афанасьєва Олена Іванівна викладач педіатрії
6. Зінченко Іван Васильович викладач хірургії та онкології
7. Бичкова Юлія Олександрівна викладач медсестринства в хірургії, стоматологічних захворювань
8. Маренченко Людмила Павлівна викладач педіатрії
9. Скок Тетяна Вікторівна викладач медсестринства в педіатрії

        

  1. Комісія вузьких спеціальних дисциплін
1. Манукалова Олена Павлівна голова комісії, викладач дерматології та венерології, росту та розвитку людини
2. Красножон Наталя Миколаївна викладач інфектології
3. Болдарєва Валентина Михайлівна викладач медсестринства в неврології, медсестринства в психіатрії та наркології
4. Омельченко Валерій Іванович викладач неврології, психіатрії та наркології
5. Жиркова Ганна Миколаївна викладач ФЗТ, оториноларинглогії
6. Виноградцева Наталя Миколаївна викладач анестезіології та реаніматології, сімейної медицини, геронтології, геріатрії та паліативної медицини
7. Лис Анна Володимирівна викладач основ загальної та медичної психології
8. п п

9.

Копитько Олександр Герасимович лллллл ррррр ррр

Кусакіна Ольга Леонідівна

викладач військово-медичної підготовки та мдицини надзвичайних ситуацій, основ екології та профілактичної медицини

викладач медичної та соціальної реабілітації, ФЗТ

     

  1. Комісія терапевтичних дисциплін та основ медсестринства
1. Плига Ельза Карлівна голова комісії, викладач внутрішньої медицини
2. Слапко Тамара Марківна викладач медсестринства у внутрішній медицині
3. Павлова Ірина Володимирівна викладач медсестринства, основ охорони праці та охорони праці в галузі, медсестринської етики та деонтології
4. Сінькова Наталя Петрівна викладач основ медсестринства
5. Омельченко Л.М. викладач основ медсестринства
6. Білоха Наталя Миколаївна викладач медсестринства у внутрішній медицині
7. Шевченко Світлана Георгіївна викладач основ медсестинства
8. Вяла Ганна Володимирівна викладач медсестринства у внутрішній медицині

    

  1. Комісія природничо-наукових дисциплін
1. Манжула Тетяна Вікторівна голова комісії, викладач мікробіології  
2. Кокойло Тамара Миколаївна викладач анатомії, фізіології
3. Туз-Благовісна Олена Юріївна викладач анатомії, фізіології
4. Звонарьова Наталя Євгенівна викладач біології
5. Логвинюк Роман Петрович викладач фізичного виховання
6. Брежнєва Олена Миколаївна викладач фізичного виховання
7. Бочко Ольга Сергіївна викладач фізичного виховання
8. Васильєва Марина Анатоліївна викладач фармакології та медичної рецептури
9. Нестеренко Наталя Федорівна викладач хімії 
10 Романенко В’ячеслав Леонідович викладач фізики, інформатики

  5. Комісія загальноосвітніх дисциплін № 1

1. Пузікова Наталя Костянтинівна голова комісії, викладач математики
2. Шендрик Тетяна Миколаївна викладач української мови та літератури
3. Говорунова Любов Миколаївна викладач української мови (за професійним спрямуванням)
4. Жирков Костянтин Костянтинович викладач світової літератури та іноземної мови
5. Жиркова Людмила Костянтинівна викладач іноземної мови
6. Петрусенко Олена Володимирівна викладач основ економічної теорії
7. Козирева Олена Валеріївна викладач історії
8. Говорун Раіса Анатоліївна викладач української мови, методист

6. Комісія загальноосвітніх дисциплін № 2

1. Бубєнцова Лариса Василівна голова комісії, викладач іноземної мови (за професійним спрямуванням)
2. Літвін Тетяна Василівна викладач історії, соціології, основ права, основ філософських знань, всесвітньої історії
3. Ткаченко Лариса Данилівна викладач іноземної мови (за професійним спрямуванням)
4. Сніховська Оксана Володимирівна  викладач культурології, історії медицини та медсестринства, медсестринської етики та деонтології
5. Вірченко Вікторія Іванівна викладач астрономії, біофізики