Циклові комісії

СКЛАД ЦИКЛОВИХ МЕТОДИЧНИХ КОМІСІЙ 2018-2019 н.р.

 1. Комісія хірургічно-акушерських та педіатричних дисциплін

  1. Дабіжа Ірина Іванівна                           — голова комісії, викладач офтальмології
  2. Журавльова Тетяна Іванівна              — викладач акушерства та гінекології
  3. Лифар Роза Хасанівна                          — викладач акушерства та гінекології
  4. Туз Єлізавета Олександрівна             — викладач хірургії
  5. Афанасьєва Олена Іванівна                —  викладач педіатрії
  6. Зінченко Іван Васильович                   — викладач хірургії та онкології
  7. Бичкова Юлія Олександрівна             — викладач медсестринства в хірургії, стоматологічних захворювань
  8. Маренченко Людмила Павлівна       — викладач педіатрії
  9. Скок Тетяна Вікторівна                         — викладач медсестринства в педіатрії 

 2. Комісія вузьких спеціальних дисциплін

  1. Манукалова Олена Павлівна               — голова комісії, викладач дерматології та венерології, росту та розвитку людини
  2. Красножон Наталя Миколаївна          — викладач інфектології
  3. Болдарєва Валентина Михайлівна    — викладач медсестринства в неврології, медсестринства в психіатрії та наркології
  4. Омельченко Валерій Іванович            — викладач неврології, психіатрії та наркології
  5. Жиркова Ганна Миколаївна                 — викладач ФЗТ, оториноларинглогії
  6. Виноградцева Наталя Миколаївна    — викладач анестезіології та реаніматології, сімейної медицини, геронтології, геріатрії та паліативної медицини
  7. Лис Анна Володимирівна                     — викладач основ загальної та медичної психології
  8. Копитько Олександр Герасимович   — викладач військово-медичної підготовки та медицини надзвичайних ситуацій, основ екології та профілактичної медицини
  9. Кусакіна Ольга Леонідівна                   — викладач медичної та соціальної реабілітації, ФЗТ

3. Комісія терапевтичних дисциплін та основ медсестринства

  1. Плига Ельза Карлівна                            — голова комісії, викладач внутрішньої медицини
  2. Слапко Тамара Марківна                      — викладач медсестринства у внутрішній медицині
  3. Павлова Ірина Володимирівна            — викладач медсестринства, основ охорони праці та охорони праці в галузі, медсестринської етики та деонтології
  4. Сінькова Наталя Петрівна                    — викладач основ медсестринства
  5. Білоха Наталя Миколаївна                   — викладач медсестринства у внутрішній медицині
  6. Шевченко Світлана Георгіївна             — викладач основ медсестинства
  7. Вяла Ганна Володимирівна                   — викладач медсестринства у внутрішній медицині  

3. Комісія природничо-наукових дисциплін

  1. Манжула Тетяна Вікторівна                  — голова комісії, викладач мікробіології
  2. Кокойло Тамара Миколаївна                — викладач анатомії, фізіології
  3. Туз-Благовісна Олена Юріївна              — викладач анатомії, фізіології
  4. Звонарьова Наталя Євгенівна             — викладач біології
  5. Логвинюк Роман Петрович                   — викладач фізичного виховання
  6. Брежнєва Олена Миколаївна               — викладач фізичного виховання
  7. Бочко Ольга Сергіївна                            — викладач фізичного виховання
  8. Васильєва Марина Анатоліївна           — викладач фармакології та медичної рецептури
  9. Нестеренко Наталя Федорівна             — викладач хімії 
  10. Романенко В’ячеслав Леонідович       — викладач фізики, інформатики

 5. Комісія загальноосвітніх дисциплін № 1

  1. Пузікова Наталя Костянтинівна           — голова комісії, викладач математики
  2. Шендрик Тетяна Миколаївна                 — викладач української мови та літератури
  3. Говорунова Любов Миколаївна            — викладач української мови (за професійним спрямуванням)
  4. Жирков Костянтин Костянтинович      — викладач світової літератури та іноземної мови
  5. Жиркова Людмила Костянтинівна       — викладач іноземної мови
  6. Петрусенко Олена Володимирівна       — викладач основ економічної теорії
  7. Козирева Олена Валеріївна                    — викладач історії
  8. Говорун Раіса Анатоліївна                       — викладач української мови, методист

6. Комісія загальноосвітніх дисциплін № 2

  1. Бубєнцова Лариса Василівна                — голова комісії, викладач іноземної мови (за професійним спрямуванням)
  2. Літвін Тетяна Василівна                          — викладач історії, соціології, основ права, основ філософських знань, всесвітньої історії
  3. Ткаченко Лариса Данилівна                  — викладач іноземної мови (за професійним спрямуванням)
  4. Сніховська Оксана Володимирівна     — викладач культурології, історії медицини та медсестринства, медсестринської етики та деонтології
  5. Вірченко Вікторія Іванівна                      — викладач астрономії, біофізики