Конкурс фахової майстерності студентів вищих навчальних медичних закладів

11  квітня 2019 року на базі  КЗ «Бахмутський медичний коледж» відбудеться регіональний етап конкурсу фахової майстерності студентів вищих навчальних медичних закладів I-II рівнів акредитації за спеціальністю “Сестринська справа” “ЕСКУЛАП” Донецької області!

 

     З метою підвищення рівня підготовки молодших медичних спеціалістів і престижу медичної професії в Україні, сприяння широкому залученню обдарованої молоді до участі в професійних конкурсах та відповідно до плану основних організаційних заходів Департаменту охорони здоров’я ДОДА на 2019 рік планується проведення регіонального етапу конкурсу фахової  майстерності студентів вищих медичних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації за спеціальністю “Сестринська справа” “ЕСКУЛАП” на базі КЗ «Бахмутський медичний коледж».

Конкурс проведеться відповідно до затвердженого положення.

Для організації та проведення  Конкурсу створюється організаційний комітет і журі, до складу яких будуть залучені  провідні фахівці вищих медичних навчальних закладів та практичної медицини Донецької області.

Конкурс буде проводитися у два тури.

Перший тур — тестування. Комплект  тестових завдань буде охоплювати матеріал з основ сестринської справи, медсестринства у внутрішній медицині, хірургії, педіатрії, акушерстві та гінекології. Банк тестових завдань складатимуть тестові завдання, розроблені Центром тестування при МОЗ України, за 2016-2018 рр. Учасники Конкурсу відповідатимуть на  100 тестів з основних клінічних дисциплін.

Другий тур – демонстрація практичних навичок.

Банк практичних завдань складатиметься з  85 навичок, які передбачені відповідними програмами з навчальних дисциплін та освітньо-кваліфікаційною  характеристикою Галузевих стандартів вищої освіти за спеціальністю  “Сестринська справа”. Кожний учасник  демонструватиме 2  практичні навички з наступних дисциплін:

— основи  сестринської справи та медсестринство у внутрішній медицині,

—  медсестринство в хірургії,

—  медсестринство  в педіатрії.

Демонстрація здійсниться  у відповідних кабінетах доклінічної практики.

Організацію та контроль роботи суддівських бригад забезпечуватимуть голови циклових комісій клінічних дисциплін БМК. Матеріали для підготовки будуть викладені на сайті БМК пізніше.

 

 

    Заявку на участь у конкурсі надсилати на адресу  artemovsk_meduchil@ukr.net до 12 березня.

Контактний телефон: +38050-812-46-05 (Вяла Ганна Володимирівна, зав. практичним навчанням БМК)

 

 

Учасникам, суддям та організаторам Регіонального конкурсу фахової  майстерності студентів вищих медичних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Донецької області бажаємо міцного здоров’я та творчої наснаги!

 

Заявка 2019

Положення 2019