Нові умови прийому до медичних вишів

На сайті електронних петицій Кабінету Міністрів України створено петицію по темі «Запровадження змін при вступі до медичних університетів випускників медичних коледжів обумовлено інтересами держави».

Пропозиції стосуються вступу до медичних вишів після закінчення коледжу за спеціальністю «Медсестринство»: 

1. Запровадити набір на перший курс навчання в медичні університети (спеціальність «Медицина») випускників медичних коледжів (споріднена спеціальність «Медсестринство»), скоротивши термін навчання на один рік. 
2. Встановити для випускників коледжу квоту держзамовлення в межах 25-50% ліцензійного обсягу прийому. 
3. Навчальний процес протягом 5-и років здійснювати за окремими навчальними планами і програмами, які б враховували обсяг спеціальних знань і вмінь, здобутих в коледжі. 
4. Замість діючого нині комплексного вступного іспиту, для випускників коледжів запровадити вступ до медуніверситетів за результатами ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок. М». 
5. Після закінчення 5-и річного терміну навчання в університеті, видавати диплом лікаря загальної практики – сімейної медицини. 

ПІДТРИМАЙ ПЕТИЦІЮ!   Збір підписів триває!

Увага! Змінено умови прийому до медичних університетів!

Міністерством осіти і науки України затверджено умови прийому до закладів вищої освіти на 2019 рік.

На сайті Міністерства охорони здоров’я України прокоментовано зміни щодо умов вступу на медичні спеціальності з 2019 року.