Класні керівники

Манжула Тетяна Вікторівна

Куратор групи 1/8 «СС».

Спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання «Викладач-методист».

Працює в коледжі з 1987 року.

Викладає дисципліни – «Мікробіологія», «Епідеміологія», «Інфектологія»

Говорун Раїса Анатоліївна

Куратор групи 2/8 «СС».

Спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання «Викладач-методист», Відмінник освіти України.

Працює в коледжі з 2018 року.

Скок Тетяна Володимирівна

Куратор групи 3/8 «СС».

Успішно поєднує навчальну педагогічну діяльність з практичною в лікувальних закладах.

Працює в коледжі з 2018 року.

Викладає дисципліни – «М/с в педіатрії».

Кокойло Тамара Миколаївна

Куратор групи 1/30 «ЛС».

Спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання «Старший викладач».

Працює в коледжі з 1986 року.

Викладає дисципліни – «Анатомія людини».

Виноградцева Наталя Миколаївна

Куратор групи 1/7 «СС».

Спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії.

Працює в коледжі з 1987 року.

Викладає дисципліни – «Анестезіологія та реаніматологія», «Сімейна медицина».

Бочко Ольга Сергіївна

Куратор групи 2/7 «СС».

Спеціаліст  першої кваліфікаційної категорії.

Працює в коледжі з 1999 року.

Викладає дисципліни – «Фізичне виховання».

Нестеренко Наталя Федорівна

Куратор групи 3/7 «СС».

Спеціаліст  першої кваліфікаційної категорії.

Працює в коледжі з 2017 року.

Викладає дисципліни – «Хімія», «Медична хімія», «Біологія».

Манукалова Олена Павлівна

Куратор групи 1/29 «ЛС».

Спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії.

Працює в коледжі з 1990 року.

Викладає дисципліни – «Дерматологія та венерологія», «Ріст та розвиток людини».

Романенко Вʼячеслав Леонідович

Куратор групи 1/6 «СС».

Спеціаліст  першої кваліфікаційної категорії.

Працює в коледжі з 2000 року.

Викладає дисципліни – «Інформатика», «Основи медичної інформатики».

Пузікова Наталя Костянтинівна

Куратор групи 2/6 «СС».

Спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії.

Працює в коледжі з 2011 року.

Викладає дисципліни – «Математика».

Сінькова Наталя Петрівна

Куратор групи 3/6 «СС».

Завідуюча відділенням, спеціаліст  другої кваліфікаційної категорії.

Працює в коледжі з 2005 року.

Викладає дисципліни – «Основи медсестринства».

Болдарєва Валентина Михайлівна

Куратор групи 4/6 «СС».

Спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії.

Працює в коледжі з 1986 року.

Викладає дисципліни – «М/с в психіатрії та наркології», «М/с в неврології», «Геронтологія».

Лифар Роза Хасанівна

Куратор групи 1/28 «ЛС».

Спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання «Викладач-методист».

Працює в коледжі з 1979 року.

Викладає дисципліни – «Акушерство», «Гінекологія».

Бубенцова Лариса Василівна

Куратор групи 1/5 «СС».

Спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії.

Працює в коледжі з 1981 року.

Викладає дисципліни – «Іноземна мова», «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)», «Основи латинської мови».

Вяла Ганна Володимирівна

Куратор групи 2/5 «СС».

Завідуюча практичним навчанням, спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії.

Працює в коледжі з 2011 року.

Викладає дисципліни – «М/с у внутрішній медицині».

Ткаченко Лариса Данилівна

Куратор групи 3/5 «СС».

Спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії.

Працює в коледжі з 1985 року.

Викладає дисципліни – «Іноземна мова», «Іноземна мова (за професійним спрямуванням)», «Основи латинської мови».