ЗНО 2020

Реєстрація для участі в ЗНО-2020 триватиме з 3 лютого до 24 березня

Докладніша інформація  на сайті:

Подання реєстраційних документів для участі в ЗНО 2020 відбуватиметься в період з 03 лютого по 24 березня 2020 року.

Реєстрація закладами освіти учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО буде проходити з 03 лютого по 17 березня 2019 року.

Увага! Для здійснення реєстрації:

• випускники закладів загальної середньої освіти 2020 року, слухачі професійних (професійно-технічних) закладів та студенти закладів вищої освіти І-ІІ р.а., які отримують повну загальну середню освіту у 2020 році, надають документи до свого закладу освіти. Заклад освіти надсилає комплекти реєстраційних документів із супровідним листом до регіонального центру.

Інструкція щодо реєстрації осіб, які складають ДПА у формі ЗНО: випускники закладів загальної середньої освіти 2020 року; учні (слухачі) закладів професійної освіти; студенти закладів вищої освіти

• випускники минулих років зможуть оформити заяву-реєстраційну картку самостійно, скориставшись формою для здійснення реєстрації. Комплект реєстраційних документів потрібно надіслати рекомендованим листом на адресу, що буде зазначена у контрольно-інформаційному листі до заяви-реєстраційної картки.
Також можна буде звернутися за допомогою до одного з пунктів реєстрації (завантажити Мережу пунктів реєстрації)

Інструкція щодо реєстрації осіб, які не складають ДПА у формі ЗНО: випускники минулих років; учні (слухачі) закладів професійної освіти; студенти закладів вищої освіти; випускники, які здобудуть у 2020 році повну загальну середню освіту в навчальному закладі іншої держави.

УВАГА!
Реєстрація вважається завершеною тільки після отримання від регіонального центру оцінювання якості освіти:
1. Бланка Сертифікату учасника;
2. Реєстраційного повідомлення від Донецького РЦОЯО;
3. Інформаційного бюлетеня «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2020 рік»;
4. Повідомлення про створення особливих умов проходження зовнішнього оцінювання (тільки для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).

За результатами реєстрації Вам буде створено інформаційну сторінку, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, наданими у ньому. Для забезпечення конфіденційності відомостей, розміщених на інформаційній сторінці, не розголошуйте код доступу до неї.

Внести зміни до реєстраційних даних можна з 03 лютого по 24 березня 2020 року після отримання Вами від регіонального центру оцінювання якості освіти Сертифіката учасника зовнішнього незалежного оцінювання.

Для перереєстрації потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою спеціального сервісу «Внести зміни», розміщеного на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Вхід до сервісу – за номером і пін-кодом Сертифіката. Вам потрібно буде оформити нову реєстраційну картку, повторно сформувати комплект реєстраційних документів, вклавши до нього отриманий раніше Сертифікат.

Пакет документів треба подати до відповідного регіонального центру в той самий спосіб, у який це було здійснено під час реєстрації.

У разі отримання рішення про відмову в реєстрації (перереєстрації) Ви отримаєте витяг із протоколу засідання регламентної комісії, у якому буде зазначена причина відмови.
Якщо Ви можете усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, до 25 березня 2019 року, створіть нову реєстраційну картку, скориставшись сервісом «Зареєструватися», сформуйте пакет реєстраційних документів та надішліть його на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти або передайте до закладу освіти, у якому навчаєтесь (якщо складатимете ДПА у формі ЗНО).

Підставою для реєстрації особи для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні є реєстраційна картка, яка містить заяву та копії документів, що підтверджують достовірність зазначених персональних даних.

Факт надходження реєстраційної картки, сформованої особою, яка бажає зареєструватися, до пункту обробки є підставою для опрацювання персональних даних у процесі підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, їх використання під час прийому на навчання відповідно до вимог Закону України “Про захист персональних даних”.

Графік проведення ЗНО

25 червня 2020 року — Математика

30 червня 2020 року — Українська мова і література

02 липня 2020 року   — Фізика

07 липня 2020 року   — Англійська мова

09 липня 2020 року   — Історія України

13 липня 2020 року   — Біологія

15 липня 2020 року   — Георгафія

17 липня 2020 року   — Хімія

__________________________________________________________________________________________________________________________

З 04 червня 2020 року на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання розміщено ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКИ з інформацією про час та місце проведення зовнішнього оцінювання (у тому числі преметів державної підсумкової атестації) з обраних предметів.

Кожен учасник ЗНО повинен роздрукувати запрошення-перепустки.

Вхід до інформаційної сторінки учасника ЗНО здійснюється за номером та пін-кодом сертифіката учасника ЗНО.

Перейти на сайт Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти:

На сайті  УЦОЯО розміщено графіки проведення основної та додаткової сесії ЗНО (назва кожного предмету ЗНО містить посилання на довідкову інформацію щодо програми ЗНО з обраного предмету, характеристики сертифікаційної роботи та критеріїв оцінювання).

Перейти на сайт УЦОЯО: